Garanti, İade ve Değişim

İADE KOŞULLARI

Teslim alma

Lütfen sipariş ettiğiniz ürünü, kargo yetkilisinden teslim alırken kontrol ediniz. Kontrolünüz sonrasında ürünün açıldığını veya hasar gördüğünü tespit ederseniz, kargo yetkilisine tutanak tutturunuz ve ürünü teslim almayınız. 

İade koşulları

6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun kapsamında internet mağazamızdan alışveriş sonucu almış olduğunuz ürünleri ambalajı açılmamış, herhangi bir hasar görmemiş ve satılabilir özelliğini koruyacak şekilde, kozmetik ürünlerin cayma hakkı çerçevesinde iade edeceğiniz ürünü, teslim alınan tarihten sonra 14 gün (on dört gün) içerisinde iade hakkına sahipsiniz. 

Bildirim

İade yapacağınız ürünün bilgisini ve iade etme gerekçelerinizi bizlere e-mail vasıtasıyla veya çağrı merkezi hattını kullanarak (  0850 511 11 77) bildirdikten ve iade onayı alındıktan sonra işlemleriniz başlatılır.

Geri gönderim

İade etmek istediğiniz ürünlerin onayı alındıktan sonra, size gönderildiği şekliyle, bozulmamış, hasar görmemiş şekilde tekrar paketlemeli ve anlaşmalı olduğumuz kargo şirketiyle gönderim yapılmalıdır.

Ürünü teslim aldığınızda size verilen faturanın arka kısmında bulunan ve 385 sayılı Vergi Usul Kanunu Genel Tebliği uyarınca zorunlu olan iade formunun gerekli kısımları doldurulduktan ve imzaladıktan sonra, ürünle birlikte kargo yetkilisine teslim edilmelidir. Kargo ücreti göndericiye ait olacak şekilde iadenizi gönderebilirsiniz.

Ürünün faturası kurumlar adına düzenlenmişse, iade için, İade Faturası kesilip yine aynı şekilde kargoyla birlikte ulaştırılmalıdır.

Evrakları ile birlikte hazırladığınız ürüne zarar gelmeyecek şekilde ürün paketlemesi yapmalısınız.

Aksi durumda iade işlemi gerçekleştirilmeyecektir.

İade adresi:

TCT Medikal Estetik Kozmetik Sağlık Eğitim Turizm ve Sanayi Ticaret Anonim Şirketi

Adres: ÜÇEVLER MAH.ERSAN SK. AKSU İŞ MERKEZİ NO:7 NİLÜFER/BURSA

Geri ödeme

Ürün iadesi onaylandığı zaman, ödediğiniz ücret, alışveriş yaparken kullandığınız ödeme şekli esas alınarak yapılır. 

İade işlemi, kargo vasıtasıyla yolladığınız ürünler elimize geçtikten sonra işleme alınır bir hafta içinde ödeme yapılır. Bankaların bu sürece yansıması ise 1 hafta-10 günlük bir süreci bulmaktadır.

Kredi kartı ile peşin ödeme de artı bakiye olarak, taksitli ödemeler de ise, sürecin gereği taksit sayısıyla iade yapılacaktır.