Sipariş ve Teslimat

· Bütün siparişleriniz tercihinize ve teslim seçeneklerinize uygun olarak işlenir.

· Hafta içi saat 16:00'ya kadar verdiğiniz siparişlerinizi aynı gün içerisinde, 16:00'dan sonra verdiğiniz siparişleriniz ise bir sonraki ilk iş gününde gönderilir.

· Pazartesi'den Cuma'ya saat 16'ya kadar, cumartesi ise saat 12’ye kadar verilen siparişler aynı gün kargo yapılır. (Resmi tatiller hariç)

· Her zaman verdiğiniz adrese teslimat konusunda gerekli özeni göstereceğimizden emin olabilirsiniz. Ancak, giriş yaparken yanlış, eksik bilgi girişi sonucu, siparişinizin ulaştırılamaması ya da yanlış adrese teslim edilmesinden sorumlu olmadığımızı belirtmek isteriz. Lütfen gönderinin yapılacağı adresin doğru girilmesi konusunda hassasiyet gösteriniz ve bilgileri tekrar kontrol ediniz.

· Satın alınan ürünün ödemesi kredi kartı veya havale yolu ile yapılması durumunda Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne Aras Kargo firması ile ücretsiz gönderim yapılır. Diğer tüm ülkelere DHL ile 22 Avro ücret karşılığında 3 iş gününde gönderim yapılmaktadır.

· Satışlar banka onayının ardından değerlendirmeye alınır. Kapıda ödeme seçeneğimiz de mevcuttur.

· Siparişinizin iptali söz konusu olduğunda, iade miktarınız ödemeyi gerçekleştirdiğiniz banka tarafından yapılır. Konuyla ilgili olarak, ilgili bankanızla görüşebilirsiniz.